Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Kontroller / Kompenzációs szakértő

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

A pozícióról

Nemzetközi partnerünk részére keresünk új munkatársat

HR kontroller / Kompenzációs szakértő

munkakörbe.

Feladatok

  • Részvétel az éves bér-, létszám-, valamint a HR működési kiadások tervezésben
  • Terv- és tényadatok követése, az eltérések elemzése
  • Rendszeres költség és létszám riportok, HR kontrolling riportok elkészítése
  • Részvétel a munkaköri besorolási rendszer és a kapcsolódó bérpolitika rendszeres aktualizálásában, munkakörök értékelésében
  • Bérelemzések elkészítése
  • Eseti elemzések, statisztikai és vezetői jelentések készítése
  • Dolgozói juttatásokkal kapcsolatos szabályzatok kialakítása, módosítása
  • A belső működési szabályzatok szükség szerinti módosítására való javaslattétel

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat HR kontrolling, HR kompenzáció területen
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás
  • Magas szintű MS Office (Excel) ismeretek
  • Makrók kezelése előnyt jelent
  • Kimagasló elemző készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre