Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR KONTROLLER (14-9705)

HumanField Kft.
Régió: Fejér

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.11.16.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR KONTROLLER

(14-9705)

pozícióba.

Feladatok:

  • HR jelentések, riportok, belső és külső statisztikák készítése,
  • HR projektekben való akítv részvétel,
  • A kompenzációs struktúra fejlesztése,
  • A munkaerőköltség tervezése és nyomon követése,
  • Az adatok elemzése, és jelentések készítése,
  • A HR rendszer fejlesztése.

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás szóban és irásban egyaránt,
  • HR Kontrolling területen szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Céges buszjárat,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Év végi bónusz,
  • Stabil háttér,
  • Előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9705”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás > Képzési menedzser, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre