www.cvonline.hu
HR képzés és szervezetfejlesztési specialista
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2018.06.23.
Jelentkezési határidő: 2018.02.13.
Hirdetés azonosító: 1365458
lejárt

Dinamikusan fejlődő autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Éves képzési tervek elkészítése a HR és céges stratégiára építve
  • Kompetencia-értékelés és munkakörtervezés
  • Képzési igények kezelése, képzések megszervezése
  • Karrier tervezés, kulcsemberek menedzselése, megtartása, fejlesztése
  • Szervezetfejlesztési stratéga kialakítása és kivitelezése
  • Vállalati elégedettség, kultúra felmérések kezelése, értékelése, akciók
  • Teljesítmény-menedzsment, teljesítményértékelés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Multinacionális környezetben, vagy HR tanácsadóként szerzett többéves tapasztalat
  • Naprakész ismeretekkel rendelkezik az aktuális hazai és nemzetközi HR trendekről
  • Kiváló szervező, rendszerező
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Elsősorban csapatjátékos, szolgáltatói szemlélettel
  • Örömét leli tágabb összefüggések megértésében és feltárásában, komplex feladatok megoldásában

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatos képzési lehetőségek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Iratkozzon fel állásértesítőre