Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR igazgató

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Tisztelt Pályázó!

101 éves folyamatosan eredményes, stabil, növekedésorientált, háromszáz főt foglalkoztató üvegfeldolgozó vállalkozás keres

HR igazgatót

Feladatai:

  • Ágazatspecifikus fizikai és szellemi munkaerő-állomány biztosítása;
  • 3-4 fős HR-PR szervezet irányítása, szakmai támogatása
  • Toborzási stratégia megalkotása, toborzás-kiválasztási folyamat koordinálása, különös tekintettel a munkaerő piaci kihívásokra
  • Munkaerő megtartását fokozó tervek kidolgozása az emberi erőforrás fejlesztésének szervezése (képzés, oktatás);
  • Szervezetfejlesztési stratégia kialakításának koordinálása;
  • Kompenzációs és teljesítmény értékelési rendszerek kialakítása, működtetése, rövid és hosszú távú bérstratégia kialakítása, a bérgazdálkodás felügyelete
  • Vállalati folyamatok és a munkavállalókat érintő szabályozások megfeleltetése a Munka Törvénykönyvének,
  • Munkaügyi és HR – PR szakemberekből álló csapatának irányítása, továbbfejlesztése.
  • Külső és belső PR programok, akciótervek kidolgozása és lebonyolítása

Ideális pályázónk:

  • Felsőfokú humánmenedzsment, vagy egyéb releváns felsőfokú szakmai végzettség.
  • Többéves munkatapasztalat.
  • Stratégiai és proaktív gondolkodású, üzleti szemléletű, lendületes, dinamikus, kreatív szakember.

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, cserearányos, kiemelkedő juttatási csomag.
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés,
  • Változatos feladatok, felelősségteljes szakmai munka,
  • Céges autó

Munkavégzés helye:

Csongrád megye, Szeged

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember, HR igazgató
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre