Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR IGAZGATÓ (14-9615)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.15.
Jelentkezési határidő: 2019.10.05.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR IGAZGATÓ
(14-9615)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 10-15 fős HR csapat irányítása,
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok megszervezése és irányítása,
  • Képzésekhez, fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok koordinálása,
  • Munkavállalói belső kommunikáció koordinálása,
  • Munkaügyi és bérszámfejtési munkafolyamatok koordinálása,
  • HR riportok készítése,
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

A munkavégzés helye: Budapest északi része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9615”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Toborzó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > HR igazgató
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre