Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.11.27.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

A 4flow német tulajdonban lévő, logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat, melynek irodája a Népliget Centerben található.

Feladatok:

  • Toborzási- és kiválasztási folyamat támogatása
  • Részvétel telefonos előszűrésben
  • Interjúk szervezése
  • Hirdetések elkészítése
  • Részvétel a munkaügyi adminisztrációban
  • HR asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word, PowerPoint) ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő

  • Irodai nyitvatartási időben: hétfőtől péntekig 8.00-16.00
  • Heti minimum 15-20 óra vállalása.

Amit kínálunk

  • Fiatal csapat, nemzetközi munkakörnyezet
  • Releváns munkatapasztalat szerzése
  • Érdekes és változatos feladatok
  • Bruttó 1176Ft/óra

Előnyt jelent:

  • Gazdasági/ HR szakirányon folytatott, felsőfokú tanulmányok

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.11.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre