Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.06.08.
Jelentkezési határidő: 2019.06.19.

Philips egy sokrétű technológiai vállalat, amely elsősorban az emberek életminőségének javítására törekszik az egészségügy és az életstílus terén megvalósított jelentőségteljes innovációkkal.

Feladatok:

  • Napi HR folyamatok támogatása, adminisztratív feladatok ellátása
  • Cafeteria rendelések intézése
  • Integrált HR rendszerek kezelése, ki – és beléptetések
  • A bérszámfejtési adatok előkészítése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Külföldi munkavállalók regisztrációs folyamatának támogatása
  • Céges munkavállaló események szervezése
  • Gyakornokok, kölcsönzött munkavállalók keresésének és kiválasztásának önálló intézése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő Bsc vagy Msc tanulmányok ( HR nem feltétel )
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony ( és min 1 év jövőbeli hallgatói jogviszony )
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ( Word és Excel ) felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, jó kommunikációs készség, precizitás
  • Kezdés júniusban mihamarabb, heti 20 – 25 óra

Amit kínálunk

  • Br. 1121 Ft/ óra
  • Barátságos légkör,  modern munkakörnyezet, fiatal csapat
  • Betekintés egy mutlinacionális vállalat működésébe
  • Lehetőség  Philips termékek kedvezményes vásárlására
  • Részvételi lehetőség a Philips munkavállalói” rendezvényein (karácsonyi party, stb.)
  • Részvételi lehetőség éves menedzserszűrésen
  • Hetente kétszer friss gyümölcs az irodában

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.06.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre