Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.05.27.
Jelentkezési határidő: 2019.06.18.

Logisztikai partnerünk a TNT részére keresünk munkavállalókat HR gyakornok munkakörre Ferihegy I-re.  Kijutni vonattal Nyugatiból lehet kb.20 perc, amire több helyen fel lehet szálni (Zugló, Kőbánya-Kispest) a budapesti BKK bérlettel tudod használni. Sok diákunk dolgozik ott, igazi fiatal közösségben leszel.

Feladatok:

  • Toborzásban történő aktív részvétel
  • Hirdetések publikálása
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Telefonos intejúk lebonyolítása
  • Napi adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Önálló, kommunikatív, talpreesett személyiség
  • A pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti 20 óra, napi 4óra rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség a toborzás és kiválasztás területén
  • Változatos feladatok
  • Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration-line: none;">Sziget Fesztivál 2019 napijegy - nyereményjáték

Előnyt jelent:

  • Szakirányú tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, csak töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatolj egy önéletrajzot és már készen is vagy. Amennyiben kérdésed lenne, keress bizalommal a lenti e-mail címen.

Helyek XVIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre