Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: V. kerület

Hozzáadva: 2019.05.26.
Jelentkezési határidő: 2019.06.13.

Piacvezető utazásszervező vállalat a japán és nemzetközi beutaztatás területén, az európai utazási piacon. Kiterjedt nemzetközi irodahálózattal rendelkező cég működését a megbízhatóság és a dinamikus fejlődés jellemzi. Budapesti irodájukba működő európai egyéni turisták utazásait foglaló központ részére keresünk angolul jó beszélő diák gyakornokokat!

Feladatok:

  • Táppénzes papírok kezelése, továbbítása a bérszámfejtés felé
  • Meglévő munkaszerződések, egyéb munkaügyi dokumentumok szkennelése, iktatása
  • Jelenléti ívek összekészítése, továbbítása a részlegvezetők felé
  • HR adatbázis kezelése, naprakészen tartása

Elvárások:

  • HR-es szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Rugalmasság és precizitás
  • Terhelhetőség
  • Motiváltság a fejlődésre és tanulásra

Munkaidő:

Heti 20 óra rugalmasan augusztus / szeptember végéig

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1200 Ft-os órabér
  • Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.
A jelentkezéshez kérlek csatolj egy angol nyelvű önéletrajzot is.

Helyek V. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre