Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IV. kerület

Hozzáadva: 2019.05.11.
Jelentkezési határidő: 2019.05.27.

A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik.

Ezúttal Sanofi Aventis partnercégünkhöz keresünk HR gyakornokot, hosszú távra (legalább 1 év).

Feladatok:

  • Munkavállalói dokumentumok kezelése, irattárazás
  • Adatkarbantartás és minőségbiztosítás a HR rendszerekben
  • Belépőnapok támogatása
  • Általános adminisztratív támogatás: megrendelési igények készítése, leltározással kapcsolatos feladatok

Elvárások:

  • Érdeklődés a HR / Szolgáltatási terület iránt
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előny

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1150 Ft/óra
  • Betekintés egy nagy múltú nemzetközi (piacvezető) cég működésébe
  • Karrierlehetőség
  • Az end-to-end HR folyamataink megismerése
  • Gyors fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Rugalmasság, megbecsülés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek IV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.05.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre