Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.05.09.
Jelentkezési határidő: 2019.05.26.

“2001-ben átadott, digitalizált veresegyházi telephelyünkön, közel 1400 főt foglalkoztatunk és az alábbi tevékenységeket végezzük: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbina-állórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országába.
Amennyiben Te is szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, high-tech technológiákkal megismerkedni és versenyképes jövedelemre szert tenni, pályázz még ma!”

Feladatok:

  • Jelentkezők adatainak rögzítése, kezelése belső HR rendszerben
  • Toborzás támogatása (jelöltek előszűrése, riportok készítése)
  • Interjúk szervezése, időpont egyeztetések
  • Vezetőkkel való folyamatos konzultáció

Elvárások:

Szívesen dolgoznánk veled ha:

  • rendelkezel nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonnyal
  • jól használod az Excel-t
  • legalább 20 órát tudsz vállalni hetente
  • nem ijedsz meg, ha angolul kell válaszolnod egy kérdésre

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Céges buszokat biztosítunk Budapest, Örs vezér teréről, Újpest-városkaputól és Gödöllőről (Munkavégzés helye: Veresegyház)

Kérunk, töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Helyek Veresegyház
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.05.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre