Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2019.05.05.
Jelentkezési határidő: 2019.05.24.

A Roche Szolgáltató (Európa) Kft. a Roche cégcsoport leányvállalataként 2006-ban alakult Budapesten azzal a céllal, hogy a cégcsoport pénzügyi és emberi erőforrás folyamatait támogassa világszerte. Több mint 100 Roche leányvállalat részére nyújt pénzügyi szolgáltatásokat Európa-szerte és a HR tevékenységeket is innen végezzük az egész Roche világ számára. A Roche Szolgáltató (Európa) Kft. egy fiatal, dinamikus, multikulturális csapat.

Feladatok:

  • Teljeskörű humán menedzsmenttel kapcsolatos feladatok elvégzése a Roche alkalmazottai számára SAP rendszerben
  • Workshopokon, meetingeken való részvétel
  • Aktív részvétel a HR projektek fejlesztésében és megvalósításában

Elvárások:

  • Kiváló angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • Folyamatban lévő aktív tanulmányok bármely magyar egyetemen még minimum 6 hónapig
  • Heti 20-40 óra munkavégzés
  • Pontosság, tanulékonyság

Amit kínálunk

  • Versenyképes tudás megszerzése
  • Rugalmas munkaidő, igazodva tanulmányaidhoz
  • Professzionális fejlődési lehetőség
  • Szakmai tapasztalatszerzés diákmunka által
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Multikulturális munkakörnyezet

Bér:

  • Bruttó1200 Ft/ óra

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Helyek VI. kerület
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.05.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre