Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2019.01.22.
Hirdetés azonosító: 2301281
lejárt

A GlaxoSmithKline cégcsoport egy innovatív, tudás- és teljesítményközpontú, világszerte ismert vállalat, amely több mint 150 országban van jelen. Legfőbb célja, hogy az egyik leginnovatívabb, legjobban teljesítő és legmegbízhatóbb egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalat legyen.

Feladatok:

  • 2-4 fős HR csapat napi munkájának támogatása
  • HR projektekben való részvétel
  • Szervezési, elemzési feladatok ellátása
  • Adminisztratív teendők elvégzése
  • Interjúkon való részvétel
  • Belépő kollégák támogatása, segítségnyújtás a beléptetésben
  • HR rendszerek karbantartása

Elvárások:

  • aktív hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • heti minimum 16 óra vállalása minimum 1 éven keresztül
  • középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • számítógépes felhasználó szintű ismeretek (Microsoft Office),

Munkaidő:

H-P között heti minimum 20-30  óra vállalása

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik hosszú távon el tudják vállalni.

Amit kínálunk

  • bruttó 1200 Ft/ óra diákbér,
  • budapesti vagy gödöllői munkavégzés
  • tapasztalatszerzési lehetőség
  • kitűnő szakmai fejlődés és karrierlehetőség
  • kreatív munkalehetőség
  • összetartó és lendületes csapat
  • modern munkahelyi környezet
  • szakmai gyakorlatként visszaigazolás a felsőoktatási intézmény felé

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen!

Helyek Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Jog / Jogi tanácsadás
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre