www.cvonline.hu

HR gyakornok

Régió: II. kerület
Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.06.
Jelentkezési határidő: 2018.09.05.

Pozíció leírása / Job description

Bővülő csapatunkba keresünk  kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot,

aki hosszú távon is szeretne a HR területén elhelyezkedni !

Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!

Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő-közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet!

- szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt tanácsadóinkkal
- a toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása:
- önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
- telefonos interjúk menedzselése(nyelvtudás ellenőrzése)
- álláshirdetések szerkesztése
- interjúk szervezése
- adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

- nappali hallgatói jogviszony
- minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
- talpraesettség
- kitartás
- fontos a figyelem és a pontosság
- magabiztos angol nyelvtudás, még egy nyelv folyékony ismerete előny
- jó kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

- rugalmasan oszthatod be az idődet!
- kimagasló munkahelyi környezetben dolgozunk.
- hozzánk könnyen eljutsz, modern irodánk jól megközelíthető.
- lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni.
- velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek II. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Fejvadász, Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre