www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.07.20.
Hirdetés azonosító: 1369859
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Munkavégzéshez kapcsolódó szervezés lebonyolítása,
  • Munkaerő toborzás, kiválasztás,
  • Projektek nyomon követése,
  • Kapcsolattartás a partner cégekkel.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton (aktív vagy passzív)
  • Rugalmas időbeosztás a munkaköri feladatok teljesítése érdekében
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és jó szervezőkészség.
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete.

Munkaidő: megegyezés szerint

Munkakezdés: megegyezés szerint

Amit kínálunk:

  • Kezdő bér: bruttó 1050 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai tapasztalatszerzés piaci környezetben,
  • Szakmai gyakorlat teljesítésére van lehetőség!

Jelentkezni lehet:

E-mail cím megjelenítése és E-mail cím megjelenítése e-mail címen önéletrajzzal vagy a következő telefonszámokon: 70/452-3196, 70/452-9087.

Helyek Heves
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Jog / Jogi tanácsadás
Aktiválás időpontja 2018.03.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre