Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Gyakornok / Researcher

  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva
Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület, Ferenciek tere

A pozícióról:

Dinamikus, pörgős IT toborzói csapatunkba keressük új kollégánkat, aki talpraesett, jól kommunikál és szeretne a fejvadász szakmába beletanulni. Ha motiváló számodra a toborzás-kiválasztás, az összetartó csapat és a modern irodai környezet, akkor csatlakozz a legsikeresebb magyar tanácsadócég csapatához!

Feladatok:
  • Bejövő jelentkezők kontaktálása telefonon vagy e-mailen
  • Jelöltek előszűrése a megadott paraméterek alapján
  • Belső és külső jelölt adatbázisok szűrése
  • Interjúk szervezése, tanácsadók időpontjainak egyeztetése
  • Jelölt adatbázis karbantartása és folyamatos frissítése
  • Kiválasztási folyamat folyamatos rögzítése a rendszerben
  • Jelöltek utánkövetése a teljes pályázási folyamat alatt
  • Jelöltek értesítése a kiválasztás eredményéről
Elvárások:
  • Egyetemi/ Főiskolai végzettség (vagy folyamatban levő felsőoktatási tanulmányok)
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office ismeret
  • Rugalmasság, gyors tanulási készség
  • Minimum heti 4 munkanap vállalása
  • Előny a toborzás / HR területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos, gyakorlatias tréningek
  • Karrierlehetőség, piacon felüli juttatások
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Aktiválás időpontja 2020.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre