Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok (nemzetközi toborzó)

  • Company_icon EUWORK Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

A HR, a pszichológia, az emberi erőforrás menedzsment iránt érdeklődő diákot felvennénk

HR asszisztens

munkakörbe az Euwork budapesti irodájába minimum 6 hónapra, de hosszú távú együttműködésre is van lehetőség. A munka szakmai gyakorlatnak is tökéletesen megfelelő, beszámítható.

Feltétel: erős középfokú német nyelvtudás, ugyanis esetenként külföldi partnercégekkel is kapcsolatban kell lenni.

Minimum heti 20 órában keresünk gyakornokot!

Fizetés: 1000 Ft/óra

Ez azért egy nagyon izgalmas munkakör, hiszen minden megbízónk és partnerünk külföldi cég. Így a gyakornok nem csupán toborzási és kiválasztási, de nemzetközi tapasztalatokra is szert tehet.

Konkrét feladatok:

  • nyugat-európai partnercégekkel történő kapcsolattartás
  • munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás
  • beérkező önéletrajzok előszűrése
  • a jelöltek adatainak kezelése
  • önéletrajzok feljavítása
  • állásinterjúk szervezése és megtartása
  • a jelöltek felkutatása, adatbázis szűrések
  • álláshirdetések kezelése, frissítése

A fenti feladatokhoz teljes körű segítséget nyújtunk, ugyanakkor a megfelelő jelöltnek szüksége lesz önállóságra és kezdeményező képességre is.

Elvárások:

  • folyamatban lévő tanulmányok
  • B2 német vagy angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • jó kapcsolatteremtő, nyitott személyiség
  • optimista, rugalmas hozzáállás
  • sok türelem
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre való készség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre