www.cvonline.hu

HR gyakornok munkaerő-kölcsönzés területén

  • A hirdetés 647 napja lejárt

Az INT-Solution Kft., egy országosan több irodával rendelkező munkaerő-közvetítő, -kölcsönző cég keres budapesti irodájába, saját csapatba HR gyakornok munkatársat, munkaerő-kölcsönzés területén

A feladataid a következőkből állhatnak össze:

Toborzás, jelöltek felkutatása, előszűrése – fizikai és szellemi betanított munkatársak területén

·         Telefonos előszűrések elvégzése

·         Jelöltek interjúra való szervezése

·         A kölcsönzött munkatársakkal való rendszeres kapcsolattartás, problémák kezelése

·         Bérszámfejtés előkészítésben való részvétel

Amit az ideális jelöltben keresünk:

·         HR, őszichológia területén folytatott tanulmányok

·         Aktív hallgatói jogviszony

·         Középfokú angol nyelvtudás

·         Heti legalább 20 óra szabadidő, mely reggel 9 és délután 17 óra közé kell essen

Előnyt jelent:

·         B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat – autót mi biztosítunk

·         Munkajogi és munkaügyi alapismeret

·         Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

·         Minimálbéres órabért

·         Leigazolható szakmai gyakorlati helyet

·         Rengeteg valós szakmai tapasztalatot

·         Munkaügyi, munkajogi alaptudás megszerzését

·         Kölcsönös szimpátia esetén, ha befejezted az egyetemet, akkor teljes állású munkatársunk lehetsz

Ha érdekesnek találod az ajánlatunkat, akkor jelentkezésedet a E-mail cím megjelenítése címen várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2016.04.11.