Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok - IT toborzás

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Érdekel a toborzás világa? Szeretnél tapasztalatot szerezni Magyarország vezető munkaerő-közvetítő cégénél? Csatlakozz egy vidám, pörgős, összetartó csapathoz!

Pozíció leírása / Job description

Változatos feladatokra számíthatsz:
- az adott IT terület megismerése után potenciális jelöltek felkutatása és megszólítása
- telefonos előszűrés, angol nyelvtudás felmérése
- partnerek álláslehetőségeinek ismertetése
- interjúszervezés, kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
- részt is vehetsz az interjúkon
- írásos jelölt értékelések elkészítése, a tanácsadóval közösen
- álláshirdetések összeállítása

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha
- még legalább 1 évig aktív hallgatói jogviszonyod van
- heti legalább 20-25 órát tudsz dolgozni, ha többet - még jobb:)
- jó kommunikációs készséged van - telefonon és írásban bátran felveszed a kapcsolatot szakemberekkel
- magabiztos az angol nyelvtudásod
- proaktív vagy és gyorsan tanulsz
- jó koncentrációs készséged van - a jelöltek felkutatásánál ez fontos lesz
- bátran kérdezel, ha valami nem világos és szeretsz csapatban dolgozni

Amit kínálunk / Offer

- megismerheted az IT területeit és a munkaerő-piacot, ezzel szert teszel egy igazán versenyképes tudásra
- beleláthatsz a toborzás-kiválasztás folyamataiba
- a tanulmányaiddal összeegyeztetve rugalmasan beoszthatod, hogy mikor jössz dolgozni
- egy szuper csapat tagja lehetsz, ahol egyre komplexebb feladatokat fogsz kapni

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre