Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok - diákmunka (XI. kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés tegnap lejárt

HR gyakornok

Egy olyan munkahelyet keresel, ahol valós tapasztalatokra tehetsz szert? Mindig is érdekelt a HR világa? Talpraesettnek, precíznek tartod magad, és még a kommunikációd is kitűnő?

Akkor itt a lehetőség! Jelentkezz Partnerünkhöz HR gyakornoknak!

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljeskörű koordinálása
  • Álláshirdetések kezelése, feladása a megfelelő toborzási csatorna kiválasztásával
  • Beérkező önéletrajzok előszűrése, telefonos interjúk elvégzése, jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Képzés és fejlesztés területéhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • HR Business Partnerek mindennapi munkájának támogatása
  • HR projektekben való részvétel
  • Munkáltatói márka építésének támogatása
  • A fentiekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Kiváló kommunikáció

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 18 óra között
Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok)
Heti óraszám:
24 - 30 óra
Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület
Fizetés:
Br. 1500 Ft/óra

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Humán erőforrás, munkaügy
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre