Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR gyakornok - diákmunka (V. kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, V. kerület
  • A hirdetés 2 napja lejárt

HR gyakornok

Végzős vagy az egyetemen és szeretnél utána főállásban elhelyezkedni egy jól menő cégnél? Mindig is érdekelt a HR világa, esetleg még ilyen területen is folytatod a tanulmányaidat?

Ha igen, jelentkezz Partnerünkhöz és dolgozz egy fiatalos, lendületes csapatban!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a bérszámfejtővel,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás a kollégákkal,
  • Fájlok lefűzése,
  • Orvosi vizsgálatok szervezése,
  • Tréningek szervezése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony utolsó éven, preferáltan HR területen
  • Munkatapasztalat megjelölése az önéletrajzban, ha van
  • Jó kommunikáció
  • Precizitás
  • Szükséges nyelvtudás Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • Főállás az egyetem befejezése után
  • van snackbar az irodában reggelivel, péksütivel, salátával,
  • Van havi egyszer happy hour, amikor közösen bulizhattok az irodában,️
  • Szép kilátás a Lánchídra,
  • Pihenősarkok, babzsákok, masszázsfotel,
  • Csocsó, pingpong,️
  • Fiatalos csapat

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 9 és 16 óra között

Heti óraszám

  • 20 óra

Munkavégzés helye

  • Budapest, V.kerület

Fizetés

  • Br. 1200 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre