www.cvonline.hu

HR GYAKORNOK / ASSZISZTENS

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2018.07.20.
Hirdetés azonosító: 1372398
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TOBORZÁS-KIVÁLASZTÁSI TERÜLETRE BUDAPESI IRODÁNKBA

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
  • Szívesen szörfölsz az interneten munkaidőben
  • Dolgoztál korábban call center-ben, ügyfélszolgálaton vagy telesales-es ként, de már unalmasnak találod
  • Nincs HR-es tapasztalatod, de belekóstolnál a fejvadászatba.

MIÉRT JÓ HOZZÁNK CSATLAKOZNI?

Cégünk 2003 óta töretlen sikerrel működik a hazai HR szolgáltatói piacon. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy folyamatos növekedésünk ellenére megőriztük a családias, baráti légkört céges szinten is. Mindennapjainkat a Dunára néző budai panorámában töltjük, kiváló éttermekkel, kávézókkal, edzőtermekkel, ahol Te is feltöltődhetsz majd velünk egy-egy nap után.

Munkaerő-közvetítési üzletágunkon belül szakértői és vezető kiválasztással foglalkozunk legfőképpen az értékesítés, marketing, mérnök, logisztika, IT és pénzügyi területeken.

Amennyiben csatlakozol hozzánk, aktív részese lehetsz a tanácsadó kollégák munkájának, megtanulhatod a szakma alapjait, hogy később te is sikeres fejvadásszá válhass!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, II. kerület, Árpád fejedelem útja

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Igényes munkakörnyezet és jókedvű, fiatalos csapat
  • Rugalmas munkaidő, alkalmazkodunk az órarendedhez
  • Lehetőség, hogy később teljes munkaidőben erősítsd a csapatunkat
  • Tanácsadó kollégáinktól lehetőséged nyílik megtanulni a szakma alapjait

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz jelöltek felkutatásában (telefonos megkereséssel, online felületek kreatív használatával)
  • Rálátást nyersz a munkaerőpiac sajátosságaira és a fejvadász szakma kihívásaira
  • Interjúztatások folyamatait aktívan támogathatod

Ha többre vagy kíváncsi, küldd el önéletrajzodat.

Várjuk a jelentkezésed!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Helyek II. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre