Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Generalista

  • Quami Személyzeti Tanácsadó Kft.
  • Vas
  • A hirdetés 44 napja lejárt

Megbízónk - multinacionális hátterű -szolgáltató szektorban működő magyarországi középvállalat. Felsőfokú gazdasádi vagy humán végzettséggel rendelkező szakember személyében munkatársat keresünk számukra.

Feladatok:

  • Munkavállalók ki-belépésével kapcsolatos teljeskörű adminisztráció.
  • Személyi anyagok karbantartása, munkaügyi dokumentumok kezelése és naprakész nyilvántartása.
  • HR ügyviteli rendszer teljeskörű kezelése.
  • HR statisztikák, riportok készítése.
  • Bérszámfejtés előkészítése.
  • Munkatársak támogatása munkaügyi kérdésekben.
  • Részvétel vállalati rendezvények szervezésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy HR végzettség.
  • Legalább 1-2 éves szakirányú tapasztalat.
  • Munka Törvénykönyvének naprakész ismerete.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Magabiztos MS Office (Excel) ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség.
  • Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód.
  • Megbízható és prezíc munkavégzés.

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Megbízható és fejlődő vállalat,
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok.
  • Béren kívüli juttatások.
Helyek Vas
Kategória Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó, Toborzó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre