Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hr Generalista

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.08.21.
Jelentkezési határidő: 2019.09.04.

HR Generalista

A képen látható, mosolygós HR Generalista kolléganőnk anyai örömök elé néz, ezért utódját keressük a Bank központi HR csapatába. Új kollégánk a HR Business Partnerekkel együttműködve felel a HR folyamatok gördülékenységéért.

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamat teljes körű koordinálása
    • Hirdetések megszövegezése, megjelentetése
    • Potenciális jelöltek proaktív felkutatása
    • Kiválasztási folyamatban való részvétel: előszűrés, telefonos és személyes interjúk lebonyolítása, video interjúk értékelése
    • Onboarding folyamat végigkísérése
    • Állásbörzéken, szakmai rendezvényeken való részvétel
    • Toborzási felület adminisztratív kezelése
  • A HR Business Partnerek támogatása a HR folyamatok menedzselésében
  • Aktív kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Operatív HR feladatok ellátása
  • Részvétel HR projektekben

Akit keresünk:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy HR végzettségű
  • Magabiztos és aktív társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • Tapasztalattal rendelkezik toborzás-kiválasztásban
  • Munkáját pontosság, precízség jellemzi
  • Tudja, mit jelent HR szolgáltatást nyújtani
  • Nem a problémát, hanem a lehetőséget látja

Amit előnynek tartunk:

  • SAP, SuccessFactors rendszerismeretet.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Lehetőség a HR folyamatok fejlesztésében, jobbításában való közreműködésre
  • Átlag heti 1 nap home office lehetősége
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető iroda a város szívében
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, vidám csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség: a toborzási és kiválasztási feladatokon túl részvétel számos HR fejlesztési projektben

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Nádor utca 16.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre