Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR GENERALISTA

  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva
Megbízónk közétkeztetéssel és prémium ételkiszállítással foglalkoznak. Számukra keresünk új munkatársat

pozícióba.

FELADATOK:
  • Toborzási folyamat teljes körű menedzselése
  • Új toborzási módszerek felkutatása és alkalmazása
  • Ki-, és beléptetéssel kapcsolatos teljes adminisztráció
  • Heti beosztások elkészítése
  • Szabadságok, túlórák, jelenléti ívek kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Munkaügyi kérdésekkel kapcsolatos tanácsadás
  • Munkajogi és belső szabályzatoknak való megfelelés
  • Munkavédelmi feladatok ellátása
  • Munkaerő szervezése az egyes egységek között
  • GDPR adatvédelmi feladatok
ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Fizikai toborzási ismeretek és gyakorlat
  • Munkajogi ismeretek
  • Pontosság és precizitás
  • Magas szintű Excel és Ms Office ismeretek
  • Proaktivitás és önálló munkavégzés
  • Megbízható, stabil, rugalmas
ELŐNYT JELENT:
  • Angol nyelvtudás
  • Vendéglátás területén szerzett tapasztalat
AMIT A CÉG KÍNÁL:
  • Részmunkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Törökbálint

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezéshez kérjük csatolja frissített önéletrajzát!
Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre