www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Pozíció leírása:

Munkaügyi adminisztráció ellátása;
Munkaerő gazdálkodási, létszám tervezési és éves bértervezési folyamat segítése;
Kiválasztási feladatok ellátása;
Cafetéria ügyintézés;
Tréningigények összegyűjtése, tréningtervek, költségtervek összeállítása;
Külső és belső képzések szervezése, nyomon követése;
Egyéni fejlesztési folyamat támogatása, utánpótlás tervezés;
HR projektekben való részvétel;
HR dokumentumok karbantartása;
Riporting és vonatkozó KPI-ok, mutatók karbantartása, nyomon követése.

Követelmények:

Gazdasági vagy humán szakirányú felsőfokú végzettség
Kiváló számítógépes ismeretek
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:

Autóipar területén szerzett tapasztalat
SAP ismeret
HR kontrolling tapasztalat

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396 (Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

SAP ismeret
HR kontrolling tapasztalat Önálló munkavégzés
Diszkrét, precíz
Terhelhető, rugalmas
Jó kommunikációs és együttműködő készség

Amit nyújtunk

Versenyképes fizetés
Multinacionális vállalati környezet
Továbbképzési lehetőség

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre