www.cvonline.hu

HR Generalista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.04.21.
Jelentkezési határidő: 2016.04.29.
Hirdetés azonosító: 1031081
lejárt

Megbízható HR Generalista munkatársat keresünk multinacionális ügyfelünk budapesti irodájába. Megbízónk német hátterű, autóipari profillal rendelkező gyártó vállalat, mely a fokozatosan növekvő létszám igényének kezelésére keres precíz, talpraesett HR Generalistát. Megbízónk tapasztalatnak megfelelő fizetést, egyéb juttatásokat, valamint hosszú távú munkalehetőséget kínál egy stabil csapatba jelentkező HR Generalista munkatárs számára.

A HR Generalista legfontosabb feladatai:
  • Pozíció leírások kialakítása,
  • End-to-end recruitment (fizikai, szellemi munkavállalók egyaránt),
  • Munkaügyi adminisztráció (munkavállalók be- és kiléptetése),
  • Új munkavállalók oktatásának szervezése,
  • Részvétel a létszámtervezésben, valamint a dolgozói elégedettség mérésében,
  • Gyakornoki program kiépítése,
  • Oktatási, képzési tervek létrehozása.

Legfontosabb elvárások a HR Generalistával szemben:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves autóiparban szerzett szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, továbbá tapasztalata, képzettsége és személyisége megfelel a leírtaknak, jelentkezzen a Link megjelenítése weboldalon.