Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Generalista (Somogy megye)

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

A vállalat HR folyamatainak működtetése, támogatása és fejlesztése;
Belső HR tanácsadói szerepkört betöltése a közép- és felső vezetők számára, az emberi erőforrást érintő stratégiai és operatív kérdésekben;
A HR szervezetet képviselete az üzleti projektek kapcsán;
A vállalati folyamatok Munka Törvénykönyvének és a munkajogi előírásoknak való megfelelés biztosítása;
A vállalat belső képzési tevékenységének koordinálása, működtetése, beleértve az éves képzési terv összeállítását, a támogatott terület munkatársait érintő képzések teljes körű megszervezését, illetve a hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátását;
A vállalat szakképzési tevékenységének szervezése, koordinálása;
Toborzási- és kiválasztási folyamatok koordinálása a szellemi pozíciókra vonatkozóan (munkakör profil meghatározása, interjúztatás, ajánlat összeállítása és kommunikálása, onboarding);
Havi rendszerességű és ad hoc kimutatások, statisztikák készítése.

Követelmények:

Egyetemi vagy főiskolai végzettség;
Hasonló munkakörben (HR Generalista, HR Specialista, HR Koordinátor) szerzett 2-3 év tapasztalat;
Vállalati vagy szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat;
Tapasztalat vállalatirányítási rendszer alkalmazásában;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Excel és PowerPoint);
Problémákat felismerő, kezdeményező, határozott és együttműködő személyiség.

Előny:

Multinacionális vállalati környezetben szerzett munkatapasztalat;
Humánerőforrás területen szerzett felsőfokú végzettség;
Angol nyelvtudás;
"B" kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz, bejárás támogatás;
Professzionális, modern munkakörnyezet;
Támogató, összetartó csapat;
Változatos, kihívást jelentő feladatok;
Folyamatos fejlődési lehetőség, tervezhető karrierút.

Helyek Siófok
Kategória Humán erőforrás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.06.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre