Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

részmunkaidős

HR GENERALISTA

(HF 10-7267)

pozícióba.

Feladatok

  • Munkaerő toborzással kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Munkahelyen belüli képzések megszervezése, koordinációja,
  • HR kontrolling kialakítása és működtetése,
  • A HR adminisztrációs folyamatok felülvizsgálata és működtetése,
  • Szervezetfejlesztés, munkajogi tanácsadás a társosztályok részére, együttműködve a központi HR részleggel,
  • Teljesítményértékelési, javadalmazási és cafeteria rendszerek működtetése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett, minimum 5 éves szakirányú multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • Naprakész munkajogi ismeretek,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés, kreativitás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Modern irodai munkakörnyezet,
  • Állandó szakmai képzési lehetőségek.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapest belváros,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs leelét (fizetési igény feltüntetésével) kérjük, küldje a „HF 10-7267"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése