Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Generalista (határozatlan időre)

Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.05.19.
Jelentkezési határidő: 2020.05.13.

Gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű koordinálása, kapcsolódó adminisztráció elvégzése.
Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése, beérkező pályázatok elbírálása.
Interjúk és tesztek, megszervezése, keresési stratégia kialakításában való részvétel.
A hozzá tartozó szervezeti egységek vezetőinek és szakembereinek támogatása belső tanácsadói szerepkörben a HR folyamatok, és irányelveknek megfelelően.
Munkaerő közvetítő cégekkel kapcsolattartás, a folyamat felügyelete.
HR riportok, kimutatások készítése.
Részvétel HR rendszerek és folyamatok kialakításában, bevezetésében és működtetésében.

Felsőfokú végzettség (preferáltan HR, Közgazdász végzettség)
Legalább 2 év, hasonló munkakörben szerzett, szakmai tapasztalat
Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
MS Office (Word, Excel, Power Point) ismeret
Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, diszkréció
Proaktív személyiség jó problémamegoldó készség, ügyfélorientált szemlélet

Nemzetközi környezet, stabil háttér
Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Szakmai továbbképzések

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.05.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre