Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Generalista gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.05.30.
Jelentkezési határidő: 2019.06.18.

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok:

Támogatod a HR manager és generalista munkáját adminisztratív és fejlesztői oldalról
Kapcsolatot tartasz a munkavállalókkal: megválaszolod a felmerülő kérdéseiket vagy továbbítod őket a megfelelő személyekhez
Riportokat, kérdőíveket, workflow-kat készítesz
Tréningeket és onsite eseményeket szervezel
Ezen felül bármilyen saját ötletet megvalósíthatsz, ami a hatékony HR működést elősegíti

Elvárások:

Heti min. 25 órát tudj dolgozni (Veresegyházi központunkban elsődlegesen, heti egyszer a Budapesti központunkban)
Rendelkezz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
Beszélj angolul, és ne ijedj meg, ha éppen egy külföldi munkavállalóval kell egyeztetned.
Ismerd jól a MS Office-t, és az Excel használata se okozzon gondot
Az érdekel minket, mennyire csillog a szemed, ha saját magad fejlődéséről és mások fejlesztéséről van szó

Amit kínálunk:

Rugalmas időbeosztást (de tényleg!)
A munkaerőpiac által elismert és értékelt gyakorlati tapasztalatot
Olyan kihívásokat, melyek a személyes és szakmai fejlődésedet támogatják
Fiatalos, nyitott munkakörnyezetet, ahol meghallgatják a véleményed, és adnak is rá
Nemzetközi kapcsolatépítési és karrierlehetőségeket
Versenyképes gyakornoki fizetést
A munkábajárást Veresegyházra ingyenes céges buszjáratok teszik számodra kényelmessé
Az irodaházban található  fitnessteremmel  gondoskodunk  arról,  hogy  munka  után  fizikailag  is kellemesen elfáradj
Szemléletmódformáló (egészséggel, életvitellel kapcsolatos) előadásokon is részt vehetsz

Előnyt jelent:

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Helyek Veresegyház
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre