Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR generalista - Budapest

Man at Work Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.14.
Jelentkezési határidő: 2019.10.19.

Feladatok:

  • 5 fős HR csapat tagjaként a munkaerő toborzás-kiválasztással kapcsolatos feladatok ellátása a magyarországi cégcsoporton belül
  • Aktív és passzív jelöltek felkutatása adatbázisokban, közösségi médiában és egyéb csatornákon keresztül
  • Önéletrajzok előszűrése, interjúk vagy AC-k szervezése
  • Szakmai vezetőkkel, jelöltekkel és tanácsadó cégekkel való kapcsolattartás
  • Diákok toborzása, jelenléti ívük kezelése, kapcsolattartás diákszövetkezetekkel
  • A beléptetési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kilépési interjúk szervezése, levezetése
  • Havi riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tanácsadó cégnél szerzett min. 1-2 év tapasztalat
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás
  • Közösségi média magas szintű használata
  • Precizitás
  • B kategóriás jogosítvány, s egyben nyitottság a telephelyekre történő utazásra

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Budapest

 Munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező partnere részére toboroz HR generalista pozícióba új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre