Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR GENERALISTA (14-9346)

HumanField Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.05.07.
Jelentkezési határidő: 2019.05.09.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR GENERALISTA

(14-9346)

pozícióba.

Feladatok:

  • A toborzás-kiválasztás teljeskörű kezelése (jelöltek előszűrése, interjúztatása adminisztratív területre),
  • Teljeskörű vezetői támogatás a toborzás-kiválasztási folyamatok során,
  • A hirdetések és a belső toborzási adatbázis kezelése, kapcsolattartás a jelöltekkel,
  • Kapcsolattartás a munkaerő közvetítő partnerekkel,
  • HR projektekben való aktív közreműködés,
  • HR KPI-ok, riportok készítése a vezetők felé.

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat a toborzás kiválasztásban,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „14-9346”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Képzési menedzser, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre