www.cvonline.hu

HR ÉS ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS (13-8827)

Hozzáadva: 2018.08.08.
Jelentkezési határidő: 2018.08.17.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

HR ÉS ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

(13-8827)

pozícióba.

Feladatok:

  • HR feladatok ellátása a magyarországi, romániai és bulgáriai tagvállalatoknál,
  • Ügyvezetői asszisztencia (utazásszervezés, találkozók szervezése, preneztációk készítése, külföldi vendégek fogadása),
  • Belső és külső PR stratégia megvalósítása, céges arculat építése, céges honlap karbantartása,
  • Employer branding meghonosítása a cégen belül és kívül,
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, külső partnerekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • HR területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Aktív angol ÉS német nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapest keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8827”-es referenciaszám feltüntetésével.
Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.
Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Szervező, Titkárnő, Ügyintéző
Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Marketing / Reklám / Média / PR > Pr asszisztens, Pr menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre