Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Business Partner

HSA Kft.
Régió: Szerencs, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.26.

Partnercégünk számára keresünk munkavállalót munkakörbe:

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Belső tanácsadói szerepkörben való támogatás, felmerülő igények és helyzetek esetén rendszerszintű HR megoldások biztosítása
  • Aktív közreműködés a toborzási és kiválasztási folyamatokban, valamint a vezetők teljeskörű támogatása személyzeti és munkaügyi kérdésekben
  • Aktív részvétel a HR rendszerek, folyamatok bevezetésében, kialakításában és fejlesztésében
  • A vállalati stratégiát és célokat támogató szervezeti szükségletek meghatározásában és végrehajtásában való aktív szerepvállalás
  • Belső szervezeti kommunikáció és a döntéselőkészítés koordinációja
  • A munkavállalói elkötelezettséget és a munkavállalók megtartását segítő ösztönző rendszerek fenntartásában való közreműködés
  • A vállalati képzési és fejlesztési rendszer bevezetésében való aktív részvétel
  • Eseti kimutatások készítése HR mutatószámok elemzése és értékelése alapján

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 4-5 év tapasztalat HR Business Partner vagy HR Generalista területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó szervezési és problémamegoldó képesség
  • Asszertív kommunikációs készség, proaktivitás
  • Határozott fellépés, dinamikus személyiség, önállóság
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat

Munkavégzés helye:

  • Szerencs és Miskolc

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Szerencs
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Toborzó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre