Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

REGIONÁLIS HR BUSINESS PARTNER - 2 gyárban (Magyarország, Ausztria)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2019.01.07.
Hirdetés azonosító: 2296737

Megbízónk termékcsoportjában piacvezető nemzetközi csoport, hagyományosan a járműipari és gépipari vállalatok számára fejleszti és gyártja a levegő-, olaj-, üzemanyag- szűrők teljes kínálatát. Innovatív termékeinek vezető piaci pozícióját tovább erősíti az átfogó termékválaszték és a termékekhez kapcsolódó szolgáltatások széles köre. Környezettudatos tevékenységét az ipari légtér szűrés, szellőzés, klímatechnika és vízkezelés területén is fejleszti. Az új üzletágra vonatkozó célok teljesítéséhez fejleszti szervezetét, ennek keretében bővülő magyarországi és ausztriai gyártóüzemei HR feladatainak koordinálására elhivatott, dinamikus szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Ön a vállalatcsoport HR igazgatójának közvetlen munkatársaként támogatja személyügyi kérdésekben a felelősségi körébe tartozó magyarországi és ausztriai gyártóüzemek menedzsmentjét, tevékenysége kiterjed a két telephely HR folyamatainak fejlesztésére és a HR feladatok teljes körű ellátására megfelelő helyi adminisztratív háttér segítségével
  • Aktívan részt vesz tevékenységi területén a helyi üzleti és HR stratégiák kialakításában, fejlesztésében
  • A csoport szintű HR stratégia adaptálása a vállalatra, a HR folyamatok fejlesztése, intézkedések, akciótervek megvalósítása a HR stratégiával összhangban
  • A felelősségi területéhez tartozó üzemek vezetőségének tanácsadása minden személyüggyel kapcsolatos témakörben, célravezető személyügyi intézkedések kezdeményezése és bevezetése
  • Vezetői tanácsadás a tervezett személyzeti intézkedések kapcsán együttműködésben az üzleti vezetéssel és összhangban a csoport szintű HR folyamatokkal
  • Gondoskodik a személyügyi folyamatok megfelelőségéről a helyi törvények, adózási, társadalombiztosítási és munkajogi szabályok, munkavédelmi és munkaegészségügyi előírások figyelembe vételével
  • Kezdeményezi és támogatja a munkafolyamatok és a szervezet fejlesztésére, szervezeti változásokra irányuló intézkedéseket
  • Munkavállalók tanácsadása személyügyi kérdésekben, kapcsolattartás az érdekképviseleti szervekkel, a vállalat képviselete személyügyi kérdésekben a munkavállalók és külső hatóságok irányában
  • Hatékony vállalati belső kommunikáció fenntartása, a csoport élenjáró gyakorlatainak helyi megvalósítása

Elvárások

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok, HR, üzleti tudományok, szervezés és vezetés, pszichológia, szociológia szakirányok
  • Tárgyalóképes német és stabil angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat gyártóvállalati környezetben, személyügyi vagy kapcsolódó területen
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Rendszeres külföldi utazások (Ausztria és Németország) vállalása
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés, együttműködő, proaktív személyiség
  • Erős empatikus képesség, jó szervezőkészség, rugalmasság
  • Képesség egyaránt csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Komplex probléma megközelítés, jó analitikus képességek

Amit megbízónk nyújt

  • Értékközpontú vállalati kultúra, önálló javaslatokat és kezdeményezéseket támogató környezet
  • Fejlődési lehetőségek, jelentős új projektek
  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Változatos feladatok, nemzetközi környezet, fejlesztési kihívások

A munkavégzés helye

Fejér megye és Ausztria

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: REGIONÁLIS HR BUSINESS PARTNER - 2 gyárban (Magyarország, Ausztria), Fejér megye és Ausztria

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Fejér
Iratkozzon fel állásértesítőre