Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Business Partner - HRBP

HAYS Hungary Kft.
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

Partnerünkről

HR Business Partnert keresünk multinacionális győri Partnerünk fiatalos, dinamikus, energikus HR csapatába.

Feladatok

A munkatárs célja szervezeti átalakulás stratégiai támogatása, munkavállalói elégedettség növelése, hatékony kommunikációs stratégia tervezése és megszervezése, CSR események szervezése, versenyeken, börzéken való részvétel szervezése, HR folyamatok fejlesztése, optimalizálása és automatizálása.

Feltételek

Gyártói területen szerzett legalább 3 éves releváns HR tapasztalat, stratégiai ráhatásban tapasztalat,
folyékony angol nyelvtudás, magabiztos kommunikációs készség, stratégiai szemlélet.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat kiemelkedő fizetést, fejlődés és előrelépési lehetőséget professzionális multinacionális környezetet kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Helyek Győr
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre