Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Business Partner (Esztergom régió)

  • Hire-One Kft.
  • Tatabánya
  • A hirdetés 27 napja lejárt

Pozíció leírása:

Szellemi munkavállalók toborzásának, kiválasztásának menedzselése;
Vezetők napi szintű, struktúrált támogatása;
Teljesítményértékelési rendszer fejlesztése, működtetése;
Talent development és
HR controlling feladatok ellátása;
Céges rendezvények szervezésében részvétel;
Belső kommunikációban való aktív részvétel;
HR-es Projektekben való részvétel;
Riportok, prezentációk készítése.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség;
sr. HR tapasztalat, ha lehet gyártó szektorban;
Aktív középfokú angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
Tárgy mezőben: HR generalista, senior

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59 (Kiss Bernadett).

Értékelt kvalitások

Környékbeli lakhellyel rendelkezik, emiatt a munkavégzés pontos helyszínét még az interjú előtt egyeztetjük a pályázókkal.

Amit nyújtunk

Versenyképes bérezés, cafeteria
Bejárási támogatás vagy albérleti hozzájárulás
Fejlődési lehetőség
Fiatalos csapat
Stabil vállalati háttér, következetes vezetés!

Helyek Tatabánya
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.12.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre