Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Asszisztens

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2020.01.20.
Jelentkezési határidő: 2020.02.04.

Feladatok:

  • A cég munkaügyi folyamatainak támogatása
  • Munkaszerződések, bérszámfejtési dokumentumok kezelése
  • A be- és kilépő dolgozók adminisztrációjának támogatása
  • A toborzás-kiválasztás támogatása, folyamatok koordinálása
  • Kapcsolattartás munkaerő-közvetítő irodákkal
  • A HR vezető és a Management támogatása
  • Állásbörzéken, céges rendezvényeken való képviselet

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági terület)
  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Proaktív, dinamikus személyiség

A munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre