Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.09.01.
Jelentkezési határidő: 2019.09.24.

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai-szállítmányozási cég, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapat tagja lehetsz HR diákmunkatársként.

Magyarországon már 25 éve vannak jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 4 telephelyen, több mint 1450 fővel.

Feladatok:

  • Beérkező telefonhívások, jelentkezések fogadása
  • Jelöltek tájékoztatása
  • Interjúk szervezése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Talpraesett, kommunikatív személyiség
  • Hétfőtől péntekig napi 8 órában minimum heti 2-3 nap vállalása elvárt
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.300 Ft-os órabér
  • Modern munkakörnyezet
  • Egyszerűen elsajátítható feladatok

Céges buszjáratok

  • Budapest
  • Tatabánya, Szár, Szárliget, Bicske, Herceghalom
  • Páty, Biatorbágy

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot.  Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.09.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre