Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • Hire-One Kft.
  • Tata, Tatabánya
  • A hirdetés 29 napja lejárt

Pozíció leírása:

HR generalisták napi munkájának segítése;
Toborzási feladatokban való segítségnyújtás;
Időpont egyeztetés;
Kapcsolattartás a partnercégekkel;
Adatbázis kezelése;
Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Követelmények:

Asszisztensi tapasztalat
Angol vagy német nyelvtudás
Nagy előny a felsőfokú végzettség v. folyamatban lévő iskola

Előny:

Gépelési tudás

Munkavégzés helye:

Tata-Tatabánya régió

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!

Tárgy mezőben: Asszisztens, Kiss Bernadett részére

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/943-0259 (Kiss Bernadett)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés
Bejárástámogatás
Érdekes és változatos munkakör

Helyek Tata
Tatabánya
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre