www.cvonline.hu

HR asszisztens (ukrán, orosz)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.08.07.
Hirdetés azonosító: 1928223

Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Új belépő ukrán munkavállalók tantermi oktatásának tolmácsolása
  • Gépkezelői betanító tréning tolmácsolása a gyárban
  • Az új dolgozók beilleszkedésének segítése, fejlődésük figyelemmel kísérése
  • Folyamatos kétoldalú kommunikáció a gyár és az ukrán munkavállalók között
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Írásbeli fordítások

Elvárások:

  • Ukrán vagy orosz tárgyalóképes nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Rugalmasság, nyitottság új feladatokra
  • Office felhasználó szintű ismeret

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • Tolmácsolási gyakorlat
  • Munkaügyi tapasztalat
  • Műszakos munkarend vállalása a betanítási időszakban

Amit a cég kínál:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafetéria
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Kistelek

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 262 0210-es telefonszámon kérhető!

Helyek Kistelek
Kategória Humán erőforrás > Hr asszisztens
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre