www.cvonline.hu

HR asszisztens - Tapolca (Referenciaszám: KJ-879)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.02.16.
Hirdetés azonosító: 739298

Feladatok:

  • Aktív részvétel az új munkatársak toborzási, kiválasztási, beléptetési folyamataiban
  • Területvezetők munkájának támogatása személyügyi és munkaügyi témákban
  • Munkaügyi iratminták, munkaköri leírások elkészítése és frissítése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó havi adatszolgáltatás
  • Belső kommunikáció
  • Éves képzési terv elkészítésének támogatása
  • Elemzések, statisztikák, (standard és ad-hoc) riportok készítése
  • HR folyamatok és eljárások fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • Főiskolai diploma (HR vagy gazdasági területen)
  • 1-2 éves HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • HR irányelvek, eljárások valamint munkajogi ismeretek
  • MS Office ismeretek
  • Barátságos, energikus, rugalmas személyiség, pozitív beállítottság

Előny, de nem feltétel:

  • TB ügyintézői szakképesítés

Munkavégzés helye:

 Tapolca

 Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-879-es referenciaszámot!

A további részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás
Régió Tapolca
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő