Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR asszisztens (Gyöngyös)

HSA Kft.
Régió: Gyöngyös, Heves

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.11.27.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

HR asszisztens

Főbb feladatok:

  • Kölcsönzött munkaerő állomány bérének előkészítése
  • Kölcsönzött munkaerő állomány személyügyi anyagának kezelése
  • Partnerekkel való napi kapcsolattartás
  • Állásbörzéken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns szakmai végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Segítőkész, rugalmas, nyitott, szemlélet

Előny:

  • Angol/német nyelvtudás

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes juttatás csomag
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Céges rendezvények
  • Változatos feladatkör

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Helyek Gyöngyös
Heves
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre