Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR asszisztens - diákmunka (III. kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, III. kerület
  • A hirdetés 13 napja lejárt

HR asszisztens

Érdekel a HR világa, és szívesen szereznél tapasztalatot egy fiatal, mégis stabil hátterű cégnél?

Akkor olvass tovább

Partnerünk egy 2012-ben alakult IT fejvadász cég, mely bővülő csapatába keres új diák munkatársat HR asszisztens pozícióba!

Feladatok:

  • bejövő és kimenő számlák kezelése, könyvelés előkészítés
  • TIG-ek kiállítása
  • postázási feladatok ellátása
  • saját adatbázis kezelése
  • szerződések előkészítése
  • nyilvántartások és egyéb Excel táblázatok napi szintű karbantartásaút

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • nyitott, kommunikatív személyiség
  • pontos és precíz munkavégzés
  • terhelhetőség, önállóság, lelkesség, és alázatosság

Amit kínálnak számodra:

  • kis cég lévén családias hangulat
  • rugalmas munkaidő
  • fejlődési lehetőség
  • angol nyelv használata
  • HR szakmába való betanulás lehetőség

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 17:00 között

Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok)

Heti óraszám:
20 - 30 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Fizetés:
Br. 1200 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre