www.cvonline.hu

HR asszisztens (diákmunka heti 25-35 órában)

  • Company_icon eMAG
  • Location_icon VII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Az eMAG HR csapata aktív HR tanulmányokat folytató diák munkatársát keresi!

A területek melyekkel megismerkedhetsz:

  • Új belépők dokumentumainak ellenőrzése, hiánypótlás kezelése
  • Nyilvántartó rendszerünkben szabadságok ellenőrzése
  • Jelenléti ívek ellenőrzése
  • Utazástámogatáshoz kapcsolódó adminisztráció
  • Egyéb HR admin feladatok (állandó és projekt jelleggel)
  • Kapacitáshoz mérten egyéb területekbe is betekintést nyerhetsz

Amit a gyakorlat megszerzésén kívül nyújtani tudunk:

  • Minden információt átadunk, hogy sikeresen vedd a gyakorlati HR kihívásait
  • Tőlünk bátran kérdezhetsz, mi válaszolni fogunk
  • Betekintést nyerhetsz egy multi működésébe és mindennapjaiba
  • Modern, jól felszerelt, könnyen megközelíthető iroda

Ha szeretnél velünk dolgozni, az alábbiakra lesz szükséged:

  • Folyamatban lévő HR tanulmányok
  • Heti 25-35 óra vállalása
  • Proaktivitás, precizitás, monotonitástűrés
  • Nagyfokú lelkesedés a HR iránt

Előnyt jelent, ha:

  • Tanulmányaid végén jársz
  • Rendelkezel már hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • Beszélsz angolul

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Önéletrajzodat a lenti e-mail címre várjuk a számodra vállalható heti óraszám feltüntetésével!

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2018.01.02.