www.cvonline.hu

HR Analyst

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.08.01.
Hirdetés azonosító: 953946
lejárt

Flex állások

A Flextronics vállalatnál az áttörés a lehetetlennél kezdődik!

A Flextronics a tervezésben, gyártásban, terjesztésben és értékesítés utáni szolgáltatásokban globális vezető. Egyedülálló abban, hogy innovatív és védett rendszerein keresztül olyan megoldásokat kínáljon, amelyek növelik ügyfelei versenyképességét és sikerét. Szerviz üzletága Magyarországon 4 telephelyen, Budapesten, Gyálon, Cserkúton és Pécsett végez tevékenységet európai szintű szerviz és logisztikai központként több mint 63 000 m2-en. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően összlétszámunk mára meghaladja az 1600 főt. Amennyiben olyan változatos, kihívásokkal teli munkahelyet keresel, ahol elismerik és jutalmazzák tehetségedet, tudásodat, akkor köztünk a helyed!

Feladatok

  • Havi zárás: Cafeteria elszámolás, egyéb juttatások egyeztetése
  • Egyeztetések a társosztályokkal, rendszer korrekciók
  • Munkaidő elszámolások ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a Bérszámfejtéssel, HR adminisztrátorokkal
  • HR tevékenységek támogatása, adminisztratív feladatok
  • Szabadságok egyeztetése a rendszerben, reportok készítése
  • Bónusz kalkuláció támogatása

Elvárások:

  • 1-2 év releváns munkatapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • MS Excel magas szintű ismerete
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés
  • Angol nyelvismeret (társalgási szint)

 Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR)
  • Cafeteria elszámolások jogszabályi környezetének ismerete
  • HR munkaügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

 Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. ker.

Kategória
Humán erőforrás
Régió