Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR ADMINISZTRÁTOR

  • VOLÁNBUSZ Közlekedési Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

A VOLÁNBUSZ ZRT.

felvételt hirdet

munkakör betöltésére

Október 1-től országszerte a VOLÁNBUSZ Zrt. végzi az autóbuszos közösségi személyszállítási tevékenységet: a hat regionális közlekedési központ beolvadásával közel 19 ezer fővel Magyarország harmadik legtöbb munkavállalóját foglalkoztató állami társasága jött létre.

A leendő munkatárs feladatai:

  • közreműködik a jövedelem- és bérkifizetéssel, valamint elszámolással kapcsolatos feladatokban,
  • ellátja a munkavállalói munkabérelőleggel, letiltással kapcsolatos ügyintézést,
  • elvégzi az eseti és rendszeres járandóságok kezelését és ellenőrzését,
  • ellátja a segély kifizetésével kapcsolatos ügyintézést,
  • gondoskodik az önkéntes egészség-, nyugdíjpénztári tagsággal kapcsolatban a belépési nyilatkozatok kezeléséről,
  • elvégzi a saját gépjármű használatával kapcsolatos költségtérítés ügyintézést,
  • ellátja a szülési-, fizetés nélküli szabadságon lévők, egyéb jogcímen távollevőkkel kapcsolatos ügyintézést,
  • a társaság munkaerőmozgásával összefüggő rögzítéseket végez SAP HCM modulban,
  • elvégzi a korkedvezményes igazolások kiállítását digitális (ATER, SAP HR rendszerből) és papíralapú archív adatok alapján,
  • ellátja az elhunyt munkavállalók hagyatéki ügyintézését.

Elvárás a jelentkezővel szemben:

  • érettségi bizonyítvány,
  • HR területen szerzett szakmai tapasztalat (3 év),
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit nyújtunk:

  • sokoldalú munkakör,
  • stabil vállalati háttér,
  • támogató munkahelyi légkör,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony.

A munkavégzés helye:

  • Budapest.

A munkaidő típusa:

  • Teljes munkaidő.

Az önéletrajzot a „HR adminisztrátor” pozíció megjelölésével 2019. december 8-ig várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre