Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR adminisztrátor

Trenkwalder Kft
Régió: Szigetszentmiklós

Hozzáadva: 2019.10.22.
Jelentkezési határidő: 2019.11.05.

Van adminisztratív területen szerzett 1-2 éves tapasztalatod és szívesen dolgoznál munkaügyi adminisztrátorként? Esetleg pályakezdő vagy és szívesen indítanád karriered HR területen?

  • Időadminisztráció (online jelenléti ívek nyomonkövetése)
  • Munkavállalói adatok karbantartása, változások nyomonkövetése
  • Munkavállalói anyagok naprakész tartása
  • Új belépők adminisztrációja
  • Fizikai munkaerő kiválasztásában részvétel
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése
  • HR dokumentáció nyomonkövetése (elavult adatok, nyomtatványok megszüntetése, archiválás, mapparendszer felülvizsgálata)

  • Kedves, barátságos személyiség
  • Rendszerszemlélet
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismeret
  • Monotonítástűrés

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bércsomag
  • SZÉP kártya
  • Bejárás 100%-os támogatása
  • Sportolási lehetőség
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Kiváló munkakörülmények, családias légkör

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Adminisztráció (11621)

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Szigetszentmiklósi partnerünkhöz keresünk egy d...
Szigetszentmiklós

Raktári dolgozó

Randstad Hungary Kft.

Nemzetközi partnerünk szigetszentmiklósi logisz...
Pest

Kutyapanziós munkatárs

Dogmopolite Kft.

Kutyapanziós munkatárs Új, december 1-jén megny...
Szigetszentmiklós, Pest, Budapest