Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.05.11.
Jelentkezési határidő: 2019.05.26.

A Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság elsődleges és legfontosabb feladatait a hulladékgazdálkodással és a köztisztasággal kapcsolatos tevékenységek jelentik. Az FKF Nonprofit Zrt. tevékenységi köréből adódóan, kiemelt jelentőséget tulajdonít világunk, környezetünk tisztántartásának, rendezetté, egészségesebbé tételének és mindezen értékek megőrzésének.

Ezúttal számukra keresünk HR adminisztrátort az alábbi feladatokra.

Feladatok:

  • HR terület adminisztratív támogatása
  • Iratrendezés, lefűzés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Monotonitástűrés

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 7.00 - 15.40, között részidőben történő foglalkoztatás, heti minimum 20 óra vállalás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 200 Ft/óra
  • Irodai környezet
  • Rugalmas munkaidő beosztás

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.05.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre